UŞAK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNDEN TERKİN EDİLEN ARAÇLARIN SATIŞI

BU HABERİN LİNKİ İÇİN TIKLAYIN.

UŞAK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNDEN TERKİN EDİLEN ARAÇLARIN SATIŞI

İhale Tarihi : 05/11/2020

Perşembe Günü

İhale Yeri  ve Saati : Toplantı Salonu / Saat: 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Parti

No

MARKASI

Cinsi

Plakası

Yılı

TCO No:Modeli

Muh.Bed.

Teminat. % 3

1

Ford

Traktör

20 AY 616

1973

13.02.0064

9.706,77

291,20

2

Honda

Motorsiklet

64 KL 688

2001

19.02.0134

4.474,21

134,23

3

Kanuni

Motorsiklet

64 KS 279

2008

19.06.0080

4.777,55

143,33

Toplam

 

 

 

 

18.958,53

568,76

 1- Yukarıda cins ve miktarı yazılı olup Bölge Müdürlüğümüz demirbaşlarında kayıtlı  iken terkin edilerek satışına karar verilen 3 adet Ekonomik ömrünü Tamamlamış  araç  bedelinin tamamı ile vergi fon ve harçlar peşin olmak üzere şartname uyarınca satışa çıkarılmıştır.     

 2- İhale 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35.,45.,46.,47. ve 48. maddelerine göre açık ihale usulü ile 05/11/2020 Perşembe Günü Saat: 11:00 da İşletme Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda yapılacaktır.

 3- Satışa ait ilan ve şartname Uşak Orman İşletme Müdürlüğü İhale Biriminden Kurtuluş Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:92-Uşak adresinde görülebilecektir. İstekliler başvuru sırasında verecekleri başvuru formunda hangi parti no için pey süreceklerini imzalı olarak beyan edecek ve pey cetveli imzalayacaktır.  Beyan ve imza bulunmayan parti için pey sürülemez, her parti için enyüksek teklif veren istekli  Satış Tutanağına işlenerek komisyon kararı onayını müteakip satış işlemi için  davet edilir. İhale 2886 sayılı kanununa göre sonuçlandırılacaktır. Satış işlemleri 3065 sayılı Katma Değer Vergisi Kanununa göre Kanuni KDV oranı üzerinden yapılacaktır. 

4.- Alıcıların belirtilen gün ve saatte Uşak Orman İşletme Müdürlüğü Kurtuluş Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:92 (Toplantı Salonu) Uşak adresinde hazır bulunmaları,                                                                                                                                                                                          İhale saatine kadar % 3 teminatlarını Denizli Merkez T.C. Ziraat Bankası Şubesi nezdindeki  IBAN NO : TR150001000084470436225003 Nolu Hesaba Ad Soyad T.C. Kimlik No ve Teklif Verilecek Araç veya araçların Parti Numaraları dekontta veya alındı belgesinde eksiksiz olarak belirtilmek suretiyle  yatırmış olmaları ve 7.maddede istenen belgeler ile birlikte başvurmaları gerekmektedir.      

5- Satış kararının Onayına Müteakip, Alıcıya tebliğ edilir,Tebliğ tarihinden tarihinden itibaren 15 gün içinde satış tutarının tamamını ve vergi ve fonları  Peşin olarak Bölge Müdürlüğümüz Özel Bütçe Saymanlığına yatırarak Satış İşlemini yaptırmak zorundadır.

6- Araçlar; Traktör: Evrendede Fidanlık Şefliği Evrendede-Banaz/Uşak, Motorsikletler: Uşak Orman İşletme Müdürlüğü Bahçesinde-Kurtuluş Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:92 Uşak adresinde görülebilir.     

7- İSTENEN BELGELER; Katılımcılar ihale saatinden önce; İhaleye ilişkin teminat yatırıldığına dair belge, Gerçek ve Tüzel Kişilikler Tebligata ilişkin adres beyanı ve varsa E-Mail adresi, KEP adresi, Gerçek Kişiler nüfus cüzdanı fotokopisi,Tüzel Kişilikler ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odasından alınmış ilk ilan veya ihale tarihi içinde bulunan yılda alınmış tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge, Noter tastikli imza sirküsü, Vekalet var ise noter tasdikli vekalet/yetki belgesi ve Şirket bilgilerini içerir belgeleri  ihale saatinden önce Uşak Orman İşletme Müdürlüğü İhale Birimine (Kurtuluş Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:92 İdari Bina 2.Kat 103 Nolu Oda -UŞAK adresine) teslim edecektir. Belgesi eksik olan katılımcılar ihaleye kabul edilmeyeceklerdir.     

8- Satış İşlemleri  peşin yapılacaktır.

9- Teminat olarak döviz kabul edilmemektedir.     

10-Telefon No :  0 276 227 00 38 – Faks No: 0 276 223 01 90

                                                                                                                                                                      

  İLAN OLUNUR.     

 

Basın:1242318

 

 

Sosyal Medyada Paylaş :

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Print

İLGİLİ HABERLER

Değerli Okuyuclarımız;

Uşak Haber ekibi olarak Türkiye’de ve dünyada yaşanan ve haber değeri taşıyan her türlü gelişmeyi sizlere en hızlı, en objektif ve en doyurucu şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli. Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumların, (yorum yapan diğer okurlarımıza yönelik yorumlar da dahil olmak üzere) kişilere, ülkelere, topluluklara, sosyal sınıflara ırk, cinsiyet, din, dil başta olmak üzere ayrımcılık unsurları taşıması durumunda yorum editörlerimiz yorumları onaylamayacaktır ve yorumlar silinecektir. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak  yorum sayfalarında yer almayacaktır.

Ayrıca yorum sayfalarında Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde doğruluğu ispat edilemeyecek iddia, itham ve karalama içeren, halkın tamamını veya bir bölümünü kin ve düşmanlığa tahrik eden, provokatif yorumlar da yapılamaz.

Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler yorum sayfalarında paylaşılamaz. yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve  bunlardan sorumlu tutulamaz.

yorum sayfalarında yorum yapan her okur, yukarıda belirtilen kuralları, sitemizde yayınlanan Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz.